Právě se nacházíte: Vnuknutí pro nemocné

Vnuknutí pro nemocné

Autor textu nenese žádnou zodpovědnost za text a případné neúspěchy v praxi čtenáře. Dobře se bavte a začněte aspoň třídit odpad a chodit pěšky. 

 

No, milí lazaři. Na této stránce dostanete těžkou ránu, protože napíši pravdu, která je podložená mnohaletou praxí. Žádná reklama, tutlání, ani zatajování.

Máte oproti zdravými lidem jednu nevýhodu. Jste totiž ve stresu. Možná si to nyní neuvědomujete, ale máte určité ultimátum, tedy cíl a to je úplně špatně. Asi se vám cíl v tuto chvíi nepodaří hned změnit na přání, ale můžete to zkusit.

Začněte knihou " léčebný kód" od Alexandera Loyda, je tam ukryta nemalá síla. Pak uvidíte, jak na tom budete. 

Velký skok k lepšímu na Vaší mentální úrovní může pomoci provést absolvování semináře metody RUŠ s Evičkou a Karlem Nejedlým. Jedá se o přímou a rychlou metodu odbourání především skrytých bloků i z dětství, komplexů, zlozvyků, strachů, zažitých vzorců a dalších. Metodu RUŠ nelze srovnávat například s jógou. Jedná se o samostatnou velmi přínosnou metodu.

Osobně neznám nikoho nemocného komu by pránický přechod pomohl, spíše naopak a mnozí do dnes litují. Jásat po 21 dnech, že jste na práně a cítíte se tak nějak, že ještě chodíte po vlastních nohách, není úplná výhra. Opomíjí se rovněž hranice tři čtvrtě roku, což je doba po kterou je běžný zdravý člověk schopen vydržet bez fyzické stravy. Nikdo, koho znám o této hranici nevěděl, pokud jsem se na ní ptal. Jak jste zdraví, či nikoliv je vaše osobní věc. Pozor tedy, nyní je zdraví opravdu ve vašich rukou a při přechodu na pránu hazardujete víc,než si myslíte. Ti kolem vás budou mít zrovna dost svých starostí.

Statistika ? Je bídná. Zdravý člověk přejde možná jeden z mnoha set, ať si říká kdo chce, co chce. Ti další se postupně vrátí k jídlu a ostatním to neřeknou, aby si alespoň na chvíli připadali atraktivní, nebo lepší než ostatní. 

Je to průser, že? Modle te se dostatečně dlouho, cvičte, přejděte na živou stravu, naslouchejte intuici a cesta se ukáže. Živá strava a vegetariánství je také super. Když už jsme u toho, zkuste si nejprve být alespoň rok na živé stravě, vždyť nezvládnete ani to. Jak tedy chcete být na práně ? Pokud na to už nemáte čas, věřte že pránická strava je pro vás mnohem dál, než cokoliv jiného a svévolný přechod ze živé stravy na pránickou je to nejlepší, co vám může v životě potkat, stejně jako mne, i když už zase jím. Není ale všem dnům konec. Přejít na pránu není problém, ale problém je tak velká a rychlá změna. Je to jako dát zvířeti jídlo v plechovce. Myslíte si, že se nají ? Umře hlady vedle plné konzervy.

Ještě se skuste zamyslet, zda jste se nestali obětí vlastního fanatismu a nadšení pro věc. V tuto chvíli, více než kdy jindy, je potřeba zdravý úsudek a naprostý nadhled. Kombinace strachu, fanatického rozhodnutí ve smyslu " jdu do toho naplno" a stresu, je asi to nejhorší co vás může provázet na cestě k práně.

Držme si palce. Zdraví se dá likvidovat i méně násilným způsobem :-)  

Čus.

 

 


Přihlásit se